Погані управлінці ідеального Мера, або ідеальний план поганого Мера

  Читать на русском

  Погані управлінці ідеального Мера, або ідеальний план поганого Мера

  Погані управлінці ідеального Мера, або ідеальний план поганого Мера

  Завтра, 25 травня 2023 року, має бути цікавим політичний день у місті Львові. Адже саме на завтра заплановане пленарне засідання 16-ї сесії Львівської міської ради, пишуть новини .

  У проекті порядку денного пленарного засідання з більш ніж 300 питань особливий інтерес викликає питання за номером 23 «Про скасування рішення виконавчого комітету від 14.03.2023 № 260 „Про прийняття умов, викладених у Кредитному договорі від 30.12.2022 № 53825, яке укладено між 53825 міською радою та Європейським банком реконструкції та розвитку».

  Саме це питання посварив депутатський корпус, і словами: „Б@ядь, я шокований. Оголошується перерва на 15 хвилин” Андрій Садовий оголосив перерву у засіданні міської ради 27 квітня.

  Нагадаймо, саме цим рішенням виконавчий комітет взяв на себе депутатські повноваження та в обхід регламенту на засіданні 14 березня проголосував нібито за технічне рішення, а насправді незаконно погодив ухвалення умов кредитного договору для підтримки діяльності комунальних підприємств — «Львівелектротранс», «Львівавтодор», «Львівводоканал», «Львівтеплоенерго» та «Зелене місто».

  І все було б добре та правильно, щоб комунальні підприємства належним чином функціонували, але є одне АЛЕ. Лише за період 2019-2023 років Садовий виділив на підтримку 10 комунальних підприємств, серед яких і вищевказані, понад 5 млрд. гривень! Вдумайтеся 5 млрд. за неповні 4 роки. Вказана сума – це 35% від бюджету міста Львова на 2023 рік, тобто фінансування життєдіяльності міста понад 4 місяці. Це виникає питання, чи може вірна команда мера Садового не може впоратися з комуналкою міста, чи свідомо на чолі з Садовим заганяють місто в боргову яму!

  Можна подумати, що комунальні підприємства бідують, працівники одержують мізерні зарплати, але ні. понад 24 тис.₴, ЛКП "Адміністративно-технічне управління" близько 26 тис.₴ Працівники комунальних підприємств однозначно повинні отримувати гідну заробітну плату, але спитайте скільки отримує лікар комунальної поліклініки чи вчитель загальноосвітньої школи, і чи виділив місто на освіту чи медицину за 3 роки 5 млрд гривень?!

  Але навіть за гідної зарплати та «щирої» турботи Андрія Івановича про комунальні підприємства, ніщо людське керівникам цих підприємств не чуже. Так, нещодавно вже колишні керівники ЛКП « Муніципальна варта » та КП «Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького» отримали за підозрою за розтрату майна в особливо великих розмірах.

  skelet.info
Джон Девисон Рокфеллер

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.