Ювілейні військові навчання «Сі Бриз» відбудуться тільки на морі

<p>Військові навчання у липні 2020 року триватимуть менше, ніж зазвичай — тиждень</p> — Ювілейні військові навчання «Сі Бриз» відбудуться тільки на морі

Військові навчання у липні 2020 року триватимуть менше, ніж зазвичай — тиждень

Об этом сообщает FIBБерегову фазу навчань виключили, аби військові України, США та інших партнерів не контактували


Через пандемію коронавірусу ювілейні 20-ті українсько-американські навчання «Сі Бриз» обмежаться лише морською фазою із залученням авіації.


Про це заявив керівник навчань з української сторони капітан 1 рангу Олексій Доскато, повідомляє АрміяInform.


«Від імені командувача ВМС ЗС України ми звернулися до командування 6-го флоту США з пропозицією змінити формат «Сі Бризу» у зв’язку з пандемією коронавірусу. Вони повністю підтримали нашу ініціативу, адже головне — це збереження життя і здоров’я військовослужбовців», — сказав капітан.


Берегову фазу навчань виключили, аби військові України, США та інших партнерів не контактували. Тому і змінилась кількість учасників, цьогоріч їх буде 10.


Кораблі країн-партнерів заходитимуть в українські порти виключно за необхідності дозаправки, їхній екіпаж не контактуватиме з цивільними.


Також навчання у липні 2020 року триватимуть менше, ніж зазвичай — тиждень.


«Сили та засоби, які були визначені для морської компоненти, наразі залишилися без змін. Також нещодавно підтвердила свою участь у морській фазі «Сі Бризу» постійна група кораблів НАТО, яка в цей час буде знаходитись у Чорному морі», — додав Доскато.


Як відомо, навчання «Сі Бриз» є багатонаціональними військовими навчаннями в Україні, які проводяться у співпраці з силами Сполучених Штатів.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/incidents/yuvileyni-viyskovi-navchannya-si-briz-vidbudutsya-tilki-na-mori-683843.html”