Гідроксихлорохін підвищує ризик смерті для хворих COVID-19 – учені

Ефективність препарату гідроксихлорохін проти коронавірусної хвороби COVID-19 досі не довели необхідними тестами.

Об этом сообщает RuGate

Про це заявили представники Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Крім того, як з’ясували вчені, він створює додаткову загрозу смерті через ускладнення з боку серцево-судинної системи, сказано в результатах дослідження, які опубліковані в медичному виданні Lancet.

У дослідженні аналізувалися дані 96 тисяч пацієнтів з 671 лікарні по всьому світу. З них 14888 отримували гідроксихлорохін або хлорохін у поєднанні з антибіотиками або без них, а 81144 пацієнта, яким не давали ці ліки, були виділені в контрольну групу.

Гідроксихлорохін підвищує ризик смерті для хворих COVID-19 – вчені

Гідроксихлорохін підвищує ризик смерті для хворих COVID-19 – вчені

За результатами аналізу смертність в контрольній групі склала 9,3%, а смертність в групах, які приймали ліки – від 16 до 23,8%. Значна частина цих додаткових смертей була викликана проблемами серцево-судинної системи, зокрема, аритмією.

Раніше президент США Дональд Трамп повідомляв, що приймає гідроксихлорохін для профілактики коронавірусної інфекції. Трамп заявляв, що лікар при Білому домі, з яким він проконсультувався, не був проти прийому цього препарату.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в США в черговий раз поставили під сумнів ефективність розрекламованих президентом Дональдом Трампом таблеток з діючою речовиною гідроксихлорохін для лікування COVID-19.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://med.obozrevatel.com/ukr/pulmonology/gidroksihlorohin-pidvischue-rizik-smerti-dlya-hvorih-covid-19-ucheni.htm”